Skip to content

Okna aluminiowe

blog-2655-1080-2-s_6488122f5ae978_44651991.jpg

1.

Trwałe profile o dużej sztywności pozwalają wykonać konstrukcję o dużych gabarytach

2.

Funkcjonalne okucie, w tym 4 punkty bezpieczeństwa

3.

Energooszczędne pakiety szybowe (do 72 mm grubości)
eurocolor alu 1

Wyjątkowe rozwiązania

Trwałe profileStarannie wyselekcjonowane profile i właściwości aluminium pozwalają na stworzenie znacznie większych konstrukcji niż to możliwe w przypadku tradycyjnych okien (PVC).
Trwałe profile

Starannie wyselekcjonowane profile i właściwości aluminium pozwalają na stworzenie znacznie większych konstrukcji niż to możliwe w przypadku tradycyjnych okien (PVC).

Funkcjonalne okucieStosowane od wielu lat okucia gwarantują użytkownikowi wygodę obsługi. Jednocześnie cztery punkty bezpieczeństwa zapewniają wysoki poziom ochrony przed próbami włamania.
Funkcjonalne okucie

Stosowane od wielu lat okucia gwarantują użytkownikowi wygodę obsługi. Jednocześnie cztery punkty bezpieczeństwa zapewniają wysoki poziom ochrony przed próbami włamania.

Energooszczędne szybyTechnologia pakietów szybowych, które nie zawierają metalu i składają się z trzech szyb o grubości do 52 mm, gwarantuje zarówno wysoką energooszczędność, jak i trwałość okien, które będą służyć przez wiele lat.
Energooszczędne szyby

Technologia pakietów szybowych, które nie zawierają metalu i składają się z trzech szyb o grubości do 52 mm, gwarantuje zarówno wysoką energooszczędność, jak i trwałość okien, które będą służyć przez wiele lat.